Na shledanou, přátelé

12. února 2018 v 13:05 | C Jay
S dnešní poslední recenzí závěrečné desky Ramones se naplnil čas Rocksetu jako blogu o punkové muzice. Nepatřím k zastáncům dlouhého dojemného loučení, takže řeknu pouze, že ten rok a půl strávený tady, jsem si užil, bavil mě a jsem rád, že jsme to společně vydrželi a dotáhli přehled největších a nejslavnějších punkových kapel do konce. Chtěl bych poděkovat všem, co sem zavítali a obzvlášť jsem rád za ty, kteří se vraceli a měli komentáře, připomínky nebo výtky. Cením si každé z nich a mnoho pro mě znamenají. Rád bych ale zvlášť vyzdvihnul tři čtenáře nejčastěji komentující a komunikující - Spike, Missariel a Marvav. Díky moc, dodávali jste mi sílu a energii pokračovat. Na oplátku bych Vám všem čtenářům rád popřál hodně zdraví a štěstí v životě a spoustu kvalitní muziky.
Kromě toho, neloučíme se definitivně. Za měsíc vychází nové album Fratellis a takovou událost nelze nechat bez povšimnutí. Měsíční přestávka nejlépe ukáže, jak bude vypadat budoucnost Rocksetu. Kdoví, třeba se ještě rád vrátím a v nějaké podobě se budeme potkávat i nadále.
Tedy na shledanou, přátelé…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Marvav Marvav | 12. února 2018 v 17:22 | Reagovat

Ahoj, jen ti chci stručně poděkovat za všechny tvé články a recenze. Jsi světýlkem v té černočerné tmě plné popové muziky a bulvárních webů. Máš vážně skvělou tvorbu a doufám, že budeš v budoucnu ještě tvořit...i kdyby se to nevěnovalo punkové muzice... :)
Tak hodně štěstí
Ahoj :)

2 Spike Spike | 20. února 2018 v 17:36 | Reagovat

Též děkuji za všechny zajímavé články, ke kterým se vracím i budu. Jen malý nápad - nebylo by záhodno zrecnzovat i pozdější desky New York Dolls, které vyšly v novém tisíciletí, pro úplnost?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama