SPECIÁL: Pozvánka na Měsíc zapomenutých hrdinů!

5. února 2017 v 14:11 | C Jay |  Speciál
Hudební poklady se někdy neskrývají jen za slavnými, léty prověřenými jmény. Někdy člověk najde zalíbení i v muzice, která nebyla doceněna ve své době… a leckdy se uznání nedočkala ani dnes. A protože vím, jak velká to je chyba, rozhodl jsem se jí poskytnout žádoucí prostor. V Měsíci zapomenutých hrdinů!


Po celý únor se tam pomocí pondělních recenzí seznámíme se čtyřmi kapelami, jejichž potenciál a hudba rozhodně neodpovídají malému zájmu projevovanému fanoušky. Není to samoúčelné, rád bych těmhle kapelám, která mám rád a které v dějinách punku zanechaly svůj otisk, poskytl rovný prostor, protože si ho určitě zaslouží. Protože punk, to nejsou jen Ramones, Sex Pistols a Clash. V únoru se tak můžete těšit na recenze těchto desek:

6. února: Johnny Thunders & Heartbreakers - L.A.M.F.
13. února: Tenpole Tudor - Eddie, Old Bob, Dick and Gary
20. února: Damned - Damned, Damned, Damned
27. února: Professionals - I Didn't See It Coming

Trochu lituju toho, že únor není delší, protože jsem plánoval do rozpisu nacpat ještě jednu zapomenutou kapelu. No, bude si muset vystačit s jiným termínem. I tak jde ale podle mě o zajímavé obsazení. Debutová deska Damned bude navíc 18. února slavit čtyřicítku.
Věřím, že i přesto, že třeba jednotlivé kapely neznáte… nebo neznáte jejich hudbu, budou pro vás recenze stejně hodnotné jako recenze desek slavných jmen. Třeba najdete novou oblíbenou punkovou skupinu…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama