Změny na blogu

23. října 2016 v 21:54 | C Jay
Zdravím všechny své náhodné čtenáře, v tomhle krátkém příspěvku bych vás chtěl seznámit s pár změnami, které chci na blogu udělat. Po těch třech měsících, kdy jsem už snad pochopil, jak s tímhle blogem pracovat tak, aby mi nezpůsoboval tlučení hlavou o stůl, se konečně můžu pustit do jedné své myšlenky.

Rád tenhle blog udělal mnohem víc propojený s muzikou, vždyť jde o články věnované hudbě a ta je hlavně o poslechu. Odteď tu proto budete nacházet dva druhy odkazů: oranžový a modrý. Oranžový bude odkazovat na jiné webové stránky, modrý na jiné články na blogu. S tímhle propojováním odkazy jsem teď o víkendu začal a doplnil je do nejčtenějších článků, což jsou většinou témata týkající se Green Day a dále postupuju od nejstarších příspěvků k těm novějším. Většina článků srpnových už tyto odkazy má. Blog rovněž nyní prochází velkou údržbou, kdy znovu pročítám všechny články a opravuju chyby a překlepy, za něž by se tímto chtěl omluvit. Níže se dočtete, jaké konkrétní změny najdete v jednotlivých rubrikách:

Recenze:
Skladby recenzované desky jsem dřív zvýrazňoval oranžovou barvou a tučným písmem pro lepší přehlednost textu. Nyní, pokud na toto místo kliknete, otevře se vám píseň na YT. Díky tomu můžete hned porovnat své dojmy s tím, co o skladbě tvrdím, jestli třeba nekecám. V recenzích můžete nalézt i další odkazy, ty jsou též zvýrazněné oranžovou barvou, většinou jde o odkazy na koncertní nebo alternativní verze skladby.

Žebříčky:
I v žebříčcích nyní najdete odkazy hodnocených songů na YT. Tady jsou označené bílou barvou. Je to jen z důvodu přehlednosti, aby nebyla všechna slova Interpret: Jméno písně oranžová. Odkaz poznáte jednoduše. Je oranžově podtržen, bez ohledu na barvu písma. Většina žebříčků má i úvodní fotku, jejichž popisek vás přesměruje na zdroj původní fotky.

Song týdne:
Téhle rubriky se změny příliš nedotknou. Protože se v ní věnuju vždycky jen jedné skladbě, najdete tu většinou jen modré odkazy, většinou na recenze alb. Totéž se týká i rubriky Novinky.

Pro zbylé rubriky Myšlenky punkera, Speciál, Kytarový koutek a Velké koncerty platí toéž, co pro výše zmíněné rubriky.

Závěrem chci ještě poděkovat všem čtenářům, kteří si na nějaký ten můj příspěvek našli čas. Cením si reakcí a komentářů, souhlasných i nesouhlasných. Každý je pro mě podnětem k zamyšlení.
Díky
C Jay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama